Питання та відповіді

Скільки коштує діагностика?

При прийманні техніки майстер проводить первинну діагностику без розбирання у присутності клієнта. Якщо поломка серйозна, і відразу визначити причину несправності неможливо, то апарат залишається в майстерні на повне комплексне тестування. Для цього може знадобитися повне розбирання. В цьому випадку вартість діагностики 200 грн. У випадку якщо клієнт ремонтуватиме техніку в нашій майстерні, то діагностика буде включена у вартість ремонту.

Скільки коштує складання комп’ютера?

Вартість складання комп’ютера у нас фіксована – 1000 грн. В цю вартість входить підбір комплектуючих в інтернет-магазині, транспортні витрати по доставці комплектуючих в наш офіс, безпосередньо саме складання ПК, установка Windows 7/8/10 з повним пакетом програм, тестування ПК.

Складання робимо тільки у нас в офісі.

Гарантийки видаються клієнтові при видачі комп’ютера.

Також ми можемо зібрати комп’ютер з комплектуючих замовника, при цьому ціна за складання буде також 1000 грн

Що робити якщо не включається ноутбук?

Насамперед треба перевірити працездатність зарядки ноутбука. Для цього просто подивіться, щоб на ньому горів світлодіод (зазвичай зеленого або синього кольору). Якщо світлодіод горить, то значить проблема в самому ноутбуку. Щоб розв’язати проблему, потрібна кваліфікована діагностика ноутбука в сервісному центрі. Привозьте свій ноутбук до нас в майстерню, на Закревського 27/2.

Скільки коштує діагностика персонального комп’ютера?

Вартість діагностики комп’ютера, без ремонту обійдеться Вам в 200 грн. Іноді діагностику можна зробити у присутності клієнта, а іноді треба залишати системний блок, для додаткового глибокого обстеження.

Скільки коштує діагностика ноутбука?

Вартість діагностики ноутбука, без ремонту обійдеться Вам в 200 грн. Іноді діагностику можна зробити у присутності клієнта, а іноді треба залишати ноутбук, для додаткового глибокого обстеження. Для залитих ноутбуків діагноста по суті є вже ремонтом, оскільки доводиться спочатку відмивати материнську плату. Потім крок за кроком, перевіряти і відновлювати пошкоджені компоненти. Тільки після повного відновлення можна прорахувати вартість робіт і компонентів. Щоб не було конфліктних ситуацій, майстер відразу обумовлює орієнтовну вартість ремонту, і якщо клієнтові це підходить, ми беремося до роботи.

На скільки треба залишати техніку на ремонт?

Терміни ремонту залежать від міри складності ремонту. Іноді вдається полагодити все відразу, а іноді ремонт може зайняти цілий день. Якщо потрібно складну пайку (заміна відеочіпа або південного моста), то терміни ремонту можуть досягати 14 днів. Ви повинні розуміти, що іноді треба замовляти запчастини, яких немає в наявності в нашій країні.

Чи можна бути присутнім при ремонті?

Бути присутнім можна, тільки при модульних ремонтах, коли міняються запчастини без пайки. Наприклад, можна постежити за чищенням ноутбука від пилу, за тим як майстер міняє матрицю у Вашому ноутбуку.

Також можна подивитися як Вам міняють екранний модуль на iPhone або батарею, итд. Але ви повинні розуміти, що це відволікає майстра від роботи.

Іноді клієнти приходять з дітьми, які кричать і бігають по майстерні, а іноді і беруть без дозволу інструмент. Я вважаю – ця неповага до майстра!

Що робити якщо ноутбук залили водою(молоком, чаєм, кавою итд)?

При попаданні рідини на ноутбук, насамперед, треба відключити його від живлення, а також зняти батарею. У сучасних ноутбуках батарея схована усередині, щоб її відключити потрібне розбирання ноутбука.

У будь-якому разі проблема сама собою не вирішиться, треба відразу нести ноутбук в майстерню, де буде проводиться швидка комп’ютерна допомога. Ми знаходимося на  Закревського 27/2.

Як дізнатися або де подивитися модель ноутбука, монітора, айпада?

Модель ноутбука можна подивитися із зворотного боку на наклейці, іноді модель ноутбука пишеться під батареєю, а також на рамці матриці.

Модель монітора можна подивитися також із зворотного боку на наклейці, іноді модель монітора пишеться на рамці матриці.

Модель айпада написана із зворотного боку, модель виглядає таким чином: A1396, A1458 ітп.