Співпраця

Компанія “Computer-Service” пропонує співпрацю приватним майстрам у сфері ремонту комп’ютерної техніки.

Сотрудничество частным мастерам по ремонту ПК

Ви відкрили сайт комп’ютерної допомоги і у вас пішли перші дзвінки, але тут починаються і перші проблеми. Клієнтові потрібні послуги, які ви не виконуєте? Ви часто втрачаєте клієнтів через те, що не можете виконати деякі види ремонту? Це відбувається через те, що у вас ще мало досвіду в ремонті комп’ютерної техніки, та і спектр послуг занадто вузький. Що робити для того, щоб не втратити репутацію?

Спершу варто згадати, що співпраця – це спільна праця по досягненню спільної мети, а в нашому з вами випадку метою є зробити швидкий і якісний сервіс кінцевому користувачеві комп’ютерної техніки.

Для приватних комп’ютерних майстрів ми пропонуємо свою допомогу в доведенні ремонту до кінця. Наприклад, ви приїхали до клієнта на ремонт комп’ютера, а там проблема опинилася в несправному моніторі. Якщо ви не займаєтеся ремонтом моніторів, то не зможете виконати це замовлення і таким чином втратите клієнта, і вам доведеться поїхати із замовлення, не виконавши його. В цьому випадку ви можете подзвонити в наш сервісний центр і на умовах співпраці звернутися по допомогу до наших фахівців, які зможуть розв’язати проблему того ж дня. При цьому ви просто можете викликати нашого майстра, який по можливості зробить ремонт на місці у клієнта.

Іноді, бувають випадки, коли ви не можете виїхати на термінове замовлення, оскільки в даний момент знаходитеся на іншому замовленні. Щоб не втрачати клієнта, просто можете передати замовлення нам, за що автоматично отримуєте грошову винагороду.

Окрім ремонту звичайних стаціонарних комп’ютерів, ми виконуємо ремонт ЖК моніторів, налаштування 3G/4G інтернету, прокладення локальної мережі будь-якої складності, ремонт ИБП APC, ремонт ноутбуків будь-якої складності, ремонт техніки Apple(включаючи iPad і iPhone), відновлення інформації на HDD і тд.

У нас в наявності є величезний вибір комплектуючих і витратних матеріалів, що дозволяє нам здійснювати ремонт навіть у вихідні і святкові дні.

Заберём компьютерную технику от клиента в сервис

Також у нас є можливість оперативно забирати комп’ютерну техніку від клієнта в сервіс і доставляти її після ремонту назад.

Якщо ви часто втрачаєте замовлення, які не в змозі виконати самі, то наша співпраця дозволить вам не втратити репутацію комп’ютерного майстра в очах клієнта, а також отримати за кожне передане нам замовлення гідний відсоток.

Телефон –  (097) 415-67-50

Карта проїзду