Microsoft Secutity Essential виявив перегляд матеріалів? Гаманець Qiwi +38O97O821725 вирус МВС України!

Вирус Microsoft Secutity Essential

Сегодня нам довелось лечить новую модификацию вируса-вымогателя, который уже научился выдвигать требования на украинском языке и использовать для перевода денег украинского оператора мобильной связи КИЕВСТАР.

Телефон буквально обрывался от звонков пострадавших киевлян, у которых компьютер заблокирован одним и тем же вирусом с текстом на” рідній мові ”.

Рабочий стол компьютера намертво блокировался баннером следующего содержания:

Microsoft Secutity Essential виявив перегляд матеріалів, що містят елементи педофілії та насильства над дітьми. Такі дії є порушенням ліцензії і тягнуть за собою відмову в обслуговуванні, а також адміністративну ( на підставі ст. 145 КУпАП) і кримінальну відповідальність в порядку ст. 303 КПК України. Для розблокування Вам необхідно протягом 12 годин сплатити адміністративний штраф у розмірі 255 гривень на гаманець Qiwi +38o97o821725.
Оплату Ви можете здійснити у будь-якому терміналі QIWI по всій території України в меню електронні гроші, після чого на чеку буде надрукований 16-ти значний код розблокування, який Вам необхідно ввести нижче.
У разі відмови від сплати штрафу або спробі перевстановити ОС – на підставі ч. 2 ст. 41 КАС України та приписів до ст. 301 КПК України – матеріали справи будуть передані в прокуратуру для прийняття рішення стосовно порушення кримінальної справи за фактом скоєння злочину передбаченого ст. 303 КПК України. А всі данні на Вашому ПК, в тому числі BIOS будуть неминуче знищені!

Уважаемые клиенты! Главное не паниковать и не бежать переводить деньги на телефон злоумышленников. Позвоните в нашу службу скорой компьютерной помощи, и наш мастер вылечит ваш компьютер от  вирус МВС України прямо у вас на дому.

Хотим предупредить, что обращение в неспециализированный компьютерный сервис чревато потерей информации, а неопытные любители лёгких денег могут запросто отформатировать ваш жесткий диск и лишить Вас важной информации.

Поэтому звоните нам, и мы бесплатно проконсультируем Вас для принятия правильного решения – (097) 415-67-50

Услуга лечения вируса с сохранением информации на компьютере стоит 100 гривен у нас в сервисе на Закревского 27/2